ALA8DF471DD400
Hua Hua
Tau Wae: ALA8DF471DD400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 470UF 400V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA8DF471DD400
Tau Wae ALA8DF471DD400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 470UF 400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16232 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.98A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.41A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 146.4 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 327 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 327 mOhm @ 100Hz
Te kaha 470µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ALABEL
ALABEL
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: LABEL ESD/STATC 2.5"X1.88" 500PC