ALA8DD561DF450
Hua Hua
Tau Wae: ALA8DD561DF450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 560UF 450V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA8DD561DF450
Tau Wae ALA8DD561DF450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 560UF 450V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13357 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.47A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.64A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 403.4 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 248.2 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.2 mOhm @ 100Hz
Te kaha 560µF Nga tono Automotive