ALA8DD271CE500
Hua Hua
Tau Wae: ALA8DD271CE500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 270UF 500V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA8DD271CE500
Tau Wae ALA8DD271CE500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 270UF 500V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19762 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.37A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.91A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 190.8 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 763.6 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 763.6 mOhm @ 100Hz
Te kaha 270µF Nga tono Automotive