ALA7DD821DF400
KEMETKEMET
ALA7DD821DF400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALA7DD821DF400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 820UF 400V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA7DD821DF400
Tau Wae ALA7DD821DF400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 820UF 400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14661 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.12A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.12A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 481.2 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 219.6 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 219.6 mOhm @ 100Hz
Te kaha 820µF Nga tono Automotive