ALA7DD301CC450
KEMETKEMET
ALA7DD301CC450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALA7DD301CC450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 300UF 450V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA7DD301CC450
Tau Wae ALA7DD301CC450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 300UF 450V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22336 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.78A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.81A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 163 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 504.2 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 504.2 mOhm @ 100Hz
Te kaha 300µF Nga tono Automotive