ALA7DC471DC400
KEMETKEMET
ALA7DC471DC400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALA7DC471DC400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 470UF 400V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA7DC471DC400
Tau Wae ALA7DC471DC400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 470UF 400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17423 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.39A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 247 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 379.8 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 379.8 mOhm @ 100Hz
Te kaha 470µF Nga tono Automotive