ALA7DA391DC450
KEMETKEMET
ALA7DA391DC450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALA7DA391DC450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU SNAP IN 390UF 450V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALA7DA391DC450
Tau Wae ALA7DA391DC450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU SNAP IN 390UF 450V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24584 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.84A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 399-17940 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 163 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 394 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 394 mOhm @ 100Hz
Te kaha 390µF Nga tono Automotive