A767KS106M2ALAE045
KEMETKEMET
A767KS106M2ALAE045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A767KS106M2ALAE045
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.A767KS106M2ALAE045.pdf2.A767KS106M2ALAE045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A767KS106M2ALAE045
Tau Wae A767KS106M2ALAE045 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78424 pcs Pepa Raraunga 1.A767KS106M2ALAE045.pdf2.A767KS106M2ALAE045.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa A767
Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 399-15652-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.508" (12.90mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose