A765MU158M0GLAE012
KEMETKEMET
A765MU158M0GLAE012 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A765MU158M0GLAE012
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1500UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: A765MU158M0GLAE012.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A765MU158M0GLAE012
Tau Wae A765MU158M0GLAE012 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1500UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155639 pcs Pepa Raraunga A765MU158M0GLAE012.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa A765
Ripple Current @ Low Frequency 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.508" (12.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF