A765EB397M0ELAE020
KEMETKEMET
A765EB397M0ELAE020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A765EB397M0ELAE020
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: A765EB397M0ELAE020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A765EB397M0ELAE020
Tau Wae A765EB397M0ELAE020 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267954 pcs Pepa Raraunga A765EB397M0ELAE020.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa A765
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 399-13666-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose