A72UT2220AA00K
KEMETKEMET
A72UT2220AA00K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A72UT2220AA00K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: A72UT2220AA00K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A72UT2220AA00K
Tau Wae A72UT2220AA00K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62392 pcs Pepa Raraunga A72UT2220AA00K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.299" L (16.00mm x 33.00mm) Raupapa A72
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-17915
72UT2220AA00K
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 0.022µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A720
A720
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: CALIBRATION KIT
I roto i te taonga: 4067 pcs
Tikiake:
RFQ
A72QT3100AA02M
A72QT3100AA02M
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC AXIAL
I roto i te taonga: 29233 pcs
Tikiake: A72QT3100AA02M.pdf
RFQ
A72UQ2100AA00K
A72UQ2100AA00K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 2KVDC AXIAL
Tikiake: A72UQ2100AA00K.pdf
A722
A722
Whakaahuatanga: SENSOR PROTECTIVE CAP
Tikiake:
A72QK2100ZA00M
A72QK2100ZA00M
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC AXIAL
Tikiake: A72QK2100ZA00M.pdf
A72UT2470AA00K
A72UT2470AA00K
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC AXIAL
Tikiake: A72UT2470AA00K.pdf
A72PL6
A72PL6
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 6"
Tikiake: A72PL6.pdf
A72S
A72S
Whakaahuatanga: RF ANT 72MHZ WHIP STR NMO CONN
A72PL8
A72PL8
Whakaahuatanga: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 8"
Tikiake: A72PL8.pdf
A72.30BN/6
A72.30BN/6
Whakaahuatanga: ANT DUCK A 1/4 BNCM 72.30MHZ
A723
A723
Whakaahuatanga: HARD CARRYING CASE
A721
A721
Whakaahuatanga: REPLACEMENT SENSOR W/CAP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel