A700V826M2R5ATE028
KEMETKEMET
A700V826M2R5ATE028 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A700V826M2R5ATE028
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: A700V826M2R5ATE028.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A700V826M2R5ATE028
Tau Wae A700V826M2R5ATE028 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85606 pcs Pepa Raraunga A700V826M2R5ATE028.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3041-2
A700V826M004AT6003
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 28 mOhm Te kaha 82µF