75HV36B183KC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 75HV36B183KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.018UF 7.5KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 75HV36B183KC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 368 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 75HV36B183KC
Tau Wae 75HV36B183KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 7.5KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 368 pcs Pepa Raraunga 75HV36B183KC.pdf
Putanga - Kua tohua 7500V (7.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 1.450" L x 0.270" W (36.83mm x 6.86mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 1.375" (34.92mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.720" (18.29mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF ±10% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.018µF Nga tono Downhole