40HV65R153MC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40HV65R153MC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 4KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 40HV65R153MC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 492 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40HV65R153MC
Tau Wae 40HV65R153MC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 4KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492 pcs Pepa Raraunga 40HV65R153MC.pdf
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.670" L x 0.270" W (17.02mm x 6.86mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.575" (14.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.600" (15.24mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono Downhole