L-15FR82KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15FR82KV4E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L-15FR82KV4E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 300MA 1.5 OHM
Ngā Rauemi: L-15FR82KV4E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L-15FR82KV4E
Tau Wae L-15FR82KV4E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 300MA 1.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 798451 pcs Pepa Raraunga L-15FR82KV4E.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 215MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.5 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -