L-14C40NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C40NJV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L-14C40NJV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FIXED IND 40NH 300MA SMD
Ngā Rauemi: L-14C40NJV4T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L-14C40NJV4T
Tau Wae L-14C40NJV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FIXED IND 40NH 300MA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga L-14C40NJV4T.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa L-14C40NJV4E
L-14C40NJV4E-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 40nH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 40nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -