L-07C40NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C40NJV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L-07C40NJV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FIXED IND 40NH SMD
Ngā Rauemi: L-07C40NJV4T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L-07C40NJV4T
Tau Wae L-07C40NJV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FIXED IND 40NH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4384 pcs Pepa Raraunga L-07C40NJV4T.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 40nH Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 40nH Unshielded Multilayer Inductor 0402 (1005 Metric)