5500L/C603D
Johanson TechnologyJohanson Technology
5500L/C603D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5500L/C603D
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua 0603 CAP/IN IPC 5.5GHZ DSGN KIT
Ngā Rauemi: 5500L/C603D.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 754 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5500L/C603D
Tau Wae 5500L/C603D Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga 0603 CAP/IN IPC 5.5GHZ DSGN KIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754 pcs Pepa Raraunga 5500L/C603D.pdf
Raupapa - Packaging Tray
Ētahi Ingoa 5500LC603D
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Kit Design Tuhinga Whakaraupapa Assorted
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5500FH 010U1000
5500FH 010U1000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 2COND 22AWG FRPVC SHLD
I roto i te taonga: 420 pcs
Tikiake: 5500FH 010U1000.pdf
RFQ
5500FE 010U1000
5500FE 010U1000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: 5500FE 010U1000.pdf
RFQ
5500L/C402D
5500L/C402D
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: 0402 CAP/IN/IPC 2.45GHZ DSGN KIT
I roto i te taonga: 736 pcs
Tikiake: 5500L/C402D.pdf
5500R-104K
5500R-104K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 3.44A 84 MOHM
I roto i te taonga: 29580 pcs
Tikiake: 5500R-104K.pdf
5500R-104J
5500R-104J
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 23605 pcs
Tikiake: 5500R-104J.pdf
5500FL 0091000
5500FL 0091000
I roto i te taonga: 438 pcs
Tikiake:
5500FH 008U1000
5500FH 008U1000
I roto i te taonga: 413 pcs
Tikiake: 5500FH 008U1000.pdf
5500R-103K
5500R-103K
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
Tikiake: 5500R-103K.pdf
5500R-105K
5500R-105K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
Tikiake: 5500R-105K.pdf
5500R-103J
5500R-103J
Tikiake: 5500R-103J.pdf
5500FH 0081000
5500FH 0081000
I roto i te taonga: 493 pcs
Tikiake: 5500FH 0081000.pdf
5500R-105J
5500R-105J
Tikiake: 5500R-105J.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel