5487BP15C675
Johanson TechnologyJohanson Technology
5487BP15C675 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5487BP15C675
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
Ngā Rauemi: 5487BP15C675.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5487BP15C675
Tau Wae 5487BP15C675 Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4342 pcs Pepa Raraunga 5487BP15C675.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 1.8dB Teitei (Max) 0.037" (0.95mm)
Rautanga 5.4875GHz Center Pepa Tae Band Pass
Tuhinga o mua 675MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5486C SL002
5486C SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 500'
I roto i te taonga: 39 pcs
Tikiake: 5486C SL002.pdf
RFQ
5486C SL005
5486C SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 100'
I roto i te taonga: 196 pcs
Tikiake: 5486C SL005.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 100'
I roto i te taonga: 215 pcs
Tikiake: 5485C SL005.pdf
5486C SL001
5486C SL001
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 1000'
I roto i te taonga: 19 pcs
Tikiake: 5486C SL001.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 100'
I roto i te taonga: 83 pcs
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 1000'
I roto i te taonga: 14 pcs
Tikiake: 5489/11C SL001.pdf
5487BP15B675
5487BP15B675
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
I roto i te taonga: 5216 pcs
Tikiake: 5487BP15B675.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 30COND 22AWG 500'
I roto i te taonga: 16 pcs
Tikiake: 5489/15C SL002.pdf
5487BP15C675E
5487BP15C675E
Kaihanga: Johanson Technology
I roto i te taonga: 4857 pcs
Tikiake: 5487BP15C675E.pdf
5487BP15B675E
5487BP15B675E
Tikiake: 5487BP15B675E.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 500'
I roto i te taonga: 18 pcs
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 30COND 22AWG 1000'
I roto i te taonga: 10 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel