5250AT43A200
Johanson TechnologyJohanson Technology
5250AT43A200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5250AT43A200
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 5.3GHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5250AT43A200
Tau Wae 5250AT43A200 Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF ANT 5.3GHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5149 pcs Pepa Raraunga
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -9.5dB
Mana - Max 3W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.047" (1.20mm)
Hua 3.6dBi Mahinga Rawe 5.15GHz ~ 5.35GHz
Rangahau Rōpū SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 5.3GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5.3GHz Chip RF Antenna 5.15GHz ~ 5.35GHz 3.6dBi Solder Surface Mount
Nga tono - Momo Antenna Chip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5250BL15B100E
5250BL15B100E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: BALUN 5.15-5.35GHZ 50/100 0805
I roto i te taonga: 4302 pcs
Tikiake: 5250BL15B100E.pdf
RFQ
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: NUT STRIP REAR HORIZONTAL 17.0"
I roto i te taonga: 12950 pcs
Tikiake: 5250268-84.pdf
RFQ
5251
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONTACT BATTERY D NEGATIVE COIL
Tikiake: 5251.pdf
Whakaahuatanga: BACKPLANE INSULATION STRIP 17.0"
Whakaahuatanga: NUT STRIP REAR HORIZONTAL 9.40"
Whakaahuatanga: NUT STRIP: 12.8'L,.200 BORDER,63
Tikiake:
52505C
52505C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2.4A 2LN TH
Tikiake: 52505C.pdf
Whakaahuatanga: BACKPLANE INSULATION STRIP 9.4"
Tikiake:
5251
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TEST CLIP 14PIN SOIC
5250AT43A200E
5250AT43A200E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF ANT 5.3GHZ CHIP SOLDER SMD
5250E
5250E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" PLAST
Tikiake: 5250E.pdf
5250BL14B100T
5250BL14B100T
Whakaahuatanga: BALUN 5.15-5.35GHZ 50/100 0603
Tikiake: 5250BL14B100T.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel