500R07S4R7CV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
500R07S4R7CV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 500R07S4R7CV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: 500R07S4R7CV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500R07S4R7CV4T
Tau Wae 500R07S4R7CV4T Kaihanga Johanson Technology Inc.
Whakaahuatanga CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3211281 pcs Pepa Raraunga 500R07S4R7CV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 4.7pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Raupapa S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa RF, Microwave, High Frequency
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 500R07S4R7CV4T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Waehanga Kaihanga 500R07S4R7CV4T
Te Kāhua Ara 0.024" (0.61mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 4.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25pF
Whakaahuatanga CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402