3550FB39C0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3550FB39C0050E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 3.3GHZ-3.8GHZ 50/50 1008
Ngā Rauemi: 3550FB39C0050E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3550FB39C0050E
Tau Wae 3550FB39C0050E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga 3550FB39C0050E.pdf
Raupapa - Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±12° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 3.5dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 50 Ohm
Mahinga Rawe 3.3GHz ~ 3.8GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 3.3GHz ~ 3.8GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3550LP14A300T
3550LP14A300T
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER LOWPASS 3.55GHZ WIMAX
I roto i te taonga: 351850 pcs
Tikiake: 3550LP14A300T.pdf
RFQ
3551
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: STRAIGHT HDMI SOCKET ADAPTER
I roto i te taonga: 16656 pcs
Tikiake: 3551.pdf
RFQ
3551
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN QC RCPT 0.187 SOLDER
Tikiake: 3551.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN RECEPTCLE HOUSING 14POS 2MM
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: SLEEVE DISS PURE-TOUCH 6OZ
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN RECEPTCLE HOUSING 20POS 2MM
Whakaahuatanga: CONN RECEPTCLE HOUSING 15POS 2MM
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BADGE MONITOR ETHYLENE OXIDE 5PC
I roto i te taonga: 682 pcs
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: PUMP/BOTT PURE-TOUCH HDPE SQ 6OZ
Whakaahuatanga: CONN RECEPTCLE HOUSING 13POS 2MM
Kaihanga: Inspired LED
Whakaahuatanga: D/F FILM CLEAR 5/16 X 36Y, KILLE
Tikiake:
3550HP15A0500E
3550HP15A0500E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: HIGH PASS FILTER SMD 3.6GHZ 0805
Tikiake: 3550HP15A0500E.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel