3500FB16A0100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3500FB16A0100E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/100 0806
Ngā Rauemi: 3500FB16A0100E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3500FB16A0100E
Tau Wae 3500FB16A0100E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga 3500FB16A0100E.pdf
Raupapa - Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 2.7dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 3.4GHz ~ 3.6GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 3.4GHz ~ 3.6GHz 50 / 100 Ohm 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3500F
3500F
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND STANDOFF #10-32 ALUM 1"
I roto i te taonga: 76424 pcs
Tikiake: 3500F.pdf