2595FB16A0100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2595FB16A0100E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 2.3GHZ-2.69GHZ 50/100 0806
Ngā Rauemi: 2595FB16A0100E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2595FB16A0100E
Tau Wae 2595FB16A0100E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga 2595FB16A0100E.pdf
Raupapa - Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 2.5dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 2.3GHz ~ 2.69GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.3GHz ~ 2.69GHz 50 / 100 Ohm 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2595
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RKMV 3-224/30M
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake:
RFQ
2595FB39A0050E
2595FB39A0050E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: BALUN DUAL 50/50 1008 6 PC PAD
I roto i te taonga: 4342 pcs
Tikiake: 2595FB39A0050E.pdf
RFQ
2593BP44B186E
2593BP44B186E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER BANDPASS WIMAX 2.593GHZ
Tikiake: 2593BP44B186E.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LED 1.3UM ST STYLE STD.
Tikiake: 259012-1.pdf
2593
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PICKUP TL TELESCP MAG
Tikiake:
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: DETENTED LEAF HINGE 52X57 POLYME
Tikiake: 25992022.pdf
Kaihanga: Essentra Components
2595D
2595D
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR CHAIN
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: TAG, CRIMP CHART (6T, W KA22, KC
Whakaahuatanga: PLATE KIT, HOLDING YOKE
I roto i te taonga: 281 pcs
2598BP39A0205E
2598BP39A0205E
Whakaahuatanga: CERAMIC BAND PASS FILTER 2.6 GHZ
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel