251R14S910GV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S910GV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 251R14S910GV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 91PF 250V NP0 0603
Ngā Rauemi: 251R14S910GV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 251R14S910GV4T
Tau Wae 251R14S910GV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 91PF 250V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 338728 pcs Pepa Raraunga 251R14S910GV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.89mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Raupapa S
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 91pF