250R05L2R4CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L2R4CV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R05L2R4CV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.4PF 25V NP0 0201
Ngā Rauemi: 250R05L2R4CV4T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R05L2R4CV4T
Tau Wae 250R05L2R4CV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 2.4PF 25V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3154737 pcs Pepa Raraunga 250R05L2R4CV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 2.4pF