2450BL14C050T
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BL14C050T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450BL14C050T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603
Ngā Rauemi: 2450BL14C050T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BL14C050T
Tau Wae 2450BL14C050T Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 291742 pcs Pepa Raraunga 2450BL14C050T.pdf
Raupapa 2450 Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 712-1037-6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 1.2dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 50 Ohm
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 50 Ohm 0603 (1608 Metric)