2450BL05A0100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450BL05A0100T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 2.3GHZ-2.69GHZ 50/100 0202
Ngā Rauemi: 2450BL05A0100T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BL05A0100T
Tau Wae 2450BL05A0100T Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 241118 pcs Pepa Raraunga 2450BL05A0100T.pdf
Raupapa 2450 Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1646-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 0.55dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 2.3GHz ~ 2.69GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.3GHz ~ 2.69GHz 50 / 100 Ohm 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad