2442LP18A083E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2442LP18A083E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2442LP18A083E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS GSM/CDMA 2400MHZ
Ngā Rauemi: 2442LP18A083E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2442LP18A083E
Tau Wae 2442LP18A083E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER BANDPASS GSM/CDMA 2400MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 89248 pcs Pepa Raraunga 2442LP18A083E.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1128-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei (Max) 0.047" (1.20mm) Rautanga 2.4GHz Center
Pepa Tae Low Pass Tuhinga o mua 83MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2442C SL002
2442C SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 14AWG SHLD 500'
I roto i te taonga: 128 pcs
Tikiake: 2442C SL002.pdf
RFQ
2443
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: SHLDR SCREW RND HEAD HEX #4-40
I roto i te taonga: 30896 pcs
Tikiake: 2443.pdf
RFQ
2442C SL005
2442C SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 14AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: 2442C SL005.pdf
2443-007-X5W0-502Z
2443-007-X5W0-502Z
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
I roto i te taonga: 6643 pcs
Tikiake:
2443
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: FILAMENT RED TPE 0.07" 500G
Tikiake: 2443.pdf
2442P
2442P
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PLIERS ELEC FLAT NOSE 5"
Tikiake: 2442P.pdf
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: DIELECTRIC LOAD STOCK SILICONE
Tikiake:
2443-007-X5S0-102M
2443-007-X5S0-102M
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
2443-007-X5S0-102MLF
2443-007-X5S0-102MLF
Tikiake: 2443-007-X5S0-102MLF.pdf
2442C SL021
2442C SL021
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 14AWG SHLD 1000'
I roto i te taonga: 64 pcs
Tikiake: 2442C SL021.pdf
2442C SL022
2442C SL022
I roto i te taonga: 121 pcs
Tikiake: 2442C SL022.pdf
2442C SL001
2442C SL001
I roto i te taonga: 73 pcs
Tikiake: 2442C SL001.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel