201S42E331GV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
201S42E331GV4E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 201S42E331GV4E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 200V NP0 1111
Ngā Rauemi: 201S42E331GV4E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 201S42E331GV4E
Tau Wae 201S42E331GV4E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67180 pcs Pepa Raraunga 201S42E331GV4E.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.102" (2.59mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa E
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Te kaha 330pF