201R07S0R6AV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S0R6AV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 201R07S0R6AV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.6PF 200V NP0 0402
Ngā Rauemi: 201R07S0R6AV4T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 201R07S0R6AV4T
Tau Wae 201R07S0R6AV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.6PF 200V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1153265 pcs Pepa Raraunga 201R07S0R6AV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.024" (0.61mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Raupapa S
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Whakaahuatanga Taipitopito 0.6pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.6pF