201R07S0R2BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S0R2BV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 201R07S0R2BV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.2PF 200V NP0 0402
Ngā Rauemi: 201R07S0R2BV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 201R07S0R2BV4T
Tau Wae 201R07S0R2BV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.2PF 200V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2742576 pcs Pepa Raraunga 201R07S0R2BV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.024" (0.61mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Raupapa S
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.2pF