1880LP14A060T
Johanson TechnologyJohanson Technology
1880LP14A060T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1880LP14A060T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1880MHZ
Ngā Rauemi: 1880LP14A060T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1880LP14A060T
Tau Wae 1880LP14A060T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1880MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga 1880LP14A060T.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1127-6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei (Max) 0.028" (0.70mm) Rautanga 1.88GHz Center
Pepa Tae Low Pass Tuhinga o mua 60MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM
I roto i te taonga: 70811 pcs
Tikiake: 1880821.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM
I roto i te taonga: 10904 pcs
Tikiake: 1880889.pdf
RFQ
1881
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: DECAL, CONNECTOR COMPATIBILITY A
Tikiake:
1880DB-8X
1880DB-8X
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 1880DB-8X=RELAY, SYNCHRONIZING C
I roto i te taonga: 63 pcs
Tikiake:
18811
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: TWEEZER POINT FINE STRONG 5.25"
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.81MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 7.62MM
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED FINE 71 5.25"
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: LABEL ID/RATINGS 1.93"X0.59"
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
1880X
1880X
Whakaahuatanga: 1880X=RELAY, PARALLELING
I roto i te taonga: 68 pcs
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: RND STANDOFF #6-32 BRASS 1-1/4"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel