1810LP14A200T
Johanson TechnologyJohanson Technology
1810LP14A200T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1810LP14A200T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ
Ngā Rauemi: 1810LP14A200T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1810LP14A200T
Tau Wae 1810LP14A200T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 67085 pcs Pepa Raraunga 1810LP14A200T.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1126-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei (Max) 0.028" (0.70mm) Rautanga 1.81GHz Center
Pepa Tae Low Pass Tuhinga o mua 200MHz