1810BP07C200T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1810BP07C200T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS GSM/CDMA1810 MHZ
Ngā Rauemi: 1810BP07C200T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1810BP07C200T
Tau Wae 1810BP07C200T Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 5587 pcs Pepa Raraunga 1810BP07C200T.pdf
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Ētahi Ingoa 1810BP07C200
1810BP07C200E
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei (Max) 0.017" (0.43mm) Rautanga 1.81GHz Center
Pepa Tae Band Pass Tuhinga o mua 200MHz