1748CF15A075E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1748CF15A075E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1748CF15A075E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF DIR COUPLR 1.71-1.785GHZ 0805
Ngā Rauemi: 1748CF15A075E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1748CF15A075E
Tau Wae 1748CF15A075E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 5011 pcs Pepa Raraunga 1748CF15A075E.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Raupapa -
Hoki Hoki 14dB Mana - Max 3W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 712-1142-1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Whakamotu 25dB
Te Hainatanga Whakataunga 0.5dB Rautanga 1.71GHz ~ 1.785GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Directional Coupler 1.71GHz ~ 1.785GHz 20 ± 1dB 3W 0805 (2012 Metric) Hononga Tae 20 ± 1dB
He momo hoahoa Standard Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1749-2
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 BRASS 7/8"
I roto i te taonga: 73076 pcs
Tikiake: 1749-2.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
I roto i te taonga: 7952 pcs
Tikiake: 1749010.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
1748C SL005
1748C SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 16AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 184 pcs
Tikiake: 1748C SL005.pdf
1748CF15A075
1748CF15A075
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF DIR COUPLR 1.71-1.785GHZ 0805
Tikiake: 1748CF15A075.pdf
1748C SL002
1748C SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 16AWG SHLD 500'
I roto i te taonga: 51 pcs
Tikiake: 1748C SL002.pdf
1748LP18A075E
1748LP18A075E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1748MHZ
Tikiake: 1748LP18A075E.pdf
1748C SL001
1748C SL001
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 16AWG SHLD 1000'
I roto i te taonga: 25 pcs
Tikiake: 1748C SL001.pdf
1749
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAN RT-1.75 WIRE TERM 28V
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel