1175LP15A0550E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1175LP15A0550E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF FILTER LOWPASS 1.175GHZ 0805
Ngā Rauemi: 1175LP15A0550E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1175LP15A0550E
Tau Wae 1175LP15A0550E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF FILTER LOWPASS 1.175GHZ 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga 1175LP15A0550E.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Tuhinga 1.8dB Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 2.5dB Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Rautanga 1.175GHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 550MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1175DP41A1925E
1175DP41A1925E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF DIPLEXER 1175MZ/1.925GHZ 1210
I roto i te taonga: 4443 pcs
Tikiake:
RFQ
1175C SL021
1175C SL021
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 5COND 22AWG SLATE 1000'
I roto i te taonga: 246 pcs
Tikiake: 1175C SL021.pdf
RFQ
1175L SL001
1175L SL001
Kaihanga: Alpha Wire
I roto i te taonga: 197 pcs
Tikiake: 1175L SL001.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: SIGNAL CONVERTER/DISCONNECTOR
I roto i te taonga: 319 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
I roto i te taonga: 375 pcs
I roto i te taonga: 296 pcs
1175DP41B1925E
1175DP41B1925E
Kaihanga: Johanson Technology
I roto i te taonga: 4597 pcs
1175L SL005
1175L SL005
Whakaahuatanga: CABLE 5COND 22AWG SLATE 100'
Tikiake: 1175L SL005.pdf
1175L SL002
1175L SL002
Whakaahuatanga: CABLE 5COND 22AWG SLATE 500'
I roto i te taonga: 285 pcs
Tikiake: 1175L SL002.pdf
1176
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: COUPLER FLEX SHAFT ALUM 5MM-8MM
Tikiake: 1176.pdf
I roto i te taonga: 255 pcs
I roto i te taonga: 249 pcs
Tikiake: 1176030000.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel