0920AT50A080E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0920AT50A080E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0920AT50A080E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 920MHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: 0920AT50A080E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0920AT50A080E
Tau Wae 0920AT50A080E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF ANT 920MHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 5348 pcs Pepa Raraunga 0920AT50A080E.pdf
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -8.5dB
Mana - Max 5W Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 712-1002-1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.059" (1.50mm) Hua -0.7dBi
Mahinga Rawe 880MHz ~ 960MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 920MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 920MHz Chip RF Antenna 880MHz ~ 960MHz -0.7dBi Solder Surface Mount Nga tono -
Momo Antenna Chip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: LOW PROFILE SPRING PIN
I roto i te taonga: 178205 pcs
Tikiake: 0921-1-15-20-75-14-11-0.pdf
RFQ
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: CABLE 10COND 12AWG BLACK 1=1FT
I roto i te taonga: 24845 pcs
Tikiake: 09210.99.01.pdf
RFQ
Kaihanga: HARTING
Whakaahuatanga: INSERT 7POS HAN D TEPC CONNECTOR
I roto i te taonga: 130 pcs
Tikiake:
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: CABLE 9COND 12AWG BLACK 1=1FT
Whakaahuatanga: CABLE 8COND 12AWG BLACK 3000'
I roto i te taonga: 13 pcs
Kaihanga: HARTING
Whakaahuatanga: FPM SEAL FOR HAN 3A INSERT
Whakaahuatanga: CABLE 8COND 12AWG BLACK 500'
I roto i te taonga: 70 pcs
Whakaahuatanga: CABLE 8COND 12AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 29 pcs
Kaihanga: Mill-Max
Kaihanga: General Cable/Carol Brand
Whakaahuatanga: CABLE 8COND 12AWG BLACK 1=1FT
Tikiake:
Whakaahuatanga: 12/10 SOOW-BLK-1000'
Whakaahuatanga: CABLE 8COND 12AWG BLACK 250'
I roto i te taonga: 113 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel