0900BL18B100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0900BL18B100E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0900BL18B100E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 800MHZ-1GHZ 50/100 1206
Ngā Rauemi: 0900BL18B100E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0900BL18B100E
Tau Wae 0900BL18B100E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 349663 pcs Pepa Raraunga 0900BL18B100E.pdf
Raupapa 0900 Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 712-1023-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 1.0dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 800MHz ~ 1GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 800MHz ~ 1GHz 50 / 100 Ohm 1206 (3216 Metric)