0898CD15B1748E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0898CD15B1748E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0898CD15B1748E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF DIR COUPLER 880-915MHZ 0805
Ngā Rauemi: 0898CD15B1748E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0898CD15B1748E
Tau Wae 0898CD15B1748E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 5062 pcs Pepa Raraunga 0898CD15B1748E.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Raupapa -
Hoki Hoki 10.9dB Mana - Max -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 712-1138-6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Whakamotu -
Te Hainatanga Whakataunga 0.4dB Rautanga 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Directional Coupler 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz 19.2 ± 1dB 0805 (2012 Metric) Hononga Tae 19.2 ± 1dB
He momo hoahoa Dual Band, Dual Path Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0898CP14B035T
0898CP14B035T
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF DIR COUPLER 880-915MHZ 0603
I roto i te taonga: 5761 pcs
Tikiake: 0898CP14B035T.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 18"
I roto i te taonga: 5299 pcs
Tikiake: 0897621624.pdf
RFQ
0898CP14A035
0898CP14A035
Kaihanga: Johanson Technology
Tikiake: 0898CP14A035.pdf
0898CP14C0035T
0898CP14C0035T
Whakaahuatanga: RF DIR COUPLER 89MHZ 0603
Tikiake: 0898CP14C0035T.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 12"
Tikiake: 0897621622.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 15"
Whakaahuatanga: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 9"
0898CF15A035E
0898CF15A035E
Tikiake: 0898CF15A035E.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 10'
0898CP14A035T
0898CP14A035T
Tikiake: 0898CP14A035T.pdf
0898CD15C1748E
0898CD15C1748E
Tikiake: 0898CD15C1748E.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMP JACK-JACK .086
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel