0400LP15A0122E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0400LP15A0122E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0400LP15A0122E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF FILTER LOWPASS 373MHZ 0805
Ngā Rauemi: 0400LP15A0122E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0400LP15A0122E
Tau Wae 0400LP15A0122E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF FILTER LOWPASS 373MHZ 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219877 pcs Pepa Raraunga 0400LP15A0122E.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1599-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 1.3dB Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Rautanga 373MHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 122MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0400MD-1-004
0400MD-1-004
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL 400VA THRM PROTCT
I roto i te taonga: 920 pcs
Tikiake: 0400MD-1-004.pdf
RFQ
04007
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: REPL MOTOR RESISTOR FOR 2300E
I roto i te taonga: 5751 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 78753 pcs
Tikiake: 0401-0-15-80-47-14-04-0.pdf
04006
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: REPL MOTOR FOR 2300E HEAT GUN
Tikiake:
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .025-.037 PRESSFIT
Tikiake: 0401-0-15-01-47-01-04-0.pdf
Whakaahuatanga: REPL RED SWITCH LEFT FOR 2300E
Whakaahuatanga: REPL BLUE SWITCH LEFT FOR 2300E
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL MED GRADE 400VA
Tikiake: 0400MD-1-003.pdf
0400FA15A0400E
0400FA15A0400E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER ARRAY EMI
Tikiake: 0400FA15A0400E.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0400FA18A0400E
0400FA18A0400E
Kaihanga: Johanson Technology
Tikiake: 0400FA18A0400E.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel