0169AT62A0010E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0169AT62A0010E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 169MHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0169AT62A0010E
Tau Wae 0169AT62A0010E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF ANT 169MHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4322 pcs Pepa Raraunga
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -5.5dB
Packaging Tape & Reel (TR) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.047" (1.20mm) Hua -
Mahinga Rawe 164MHz ~ 175MHz Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz)
Tautanga (Poari / Pae) 169MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 169MHz Chip RF Antenna 164MHz ~ 175MHz Solder Surface Mount Nga tono -
Momo Antenna Chip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
016953
Kaihanga: Crystek Corporation
Whakaahuatanga: CRYSTAL 12.1870MHZ SMD
I roto i te taonga: 91889 pcs
Tikiake:
RFQ
016999
Kaihanga: Crystek Corporation
Whakaahuatanga: CRYSTAL 20.35625MHZ SMD
I roto i te taonga: 117623 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CRYSTAL 16.3840MHZ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: SOCKET STB 14 SAK 6N/10/16 SAKT
Tikiake: 0169900000.pdf
Whakaahuatanga: CRYSTAL 9.6250MHZ SMD
Whakaahuatanga: CRYSTAL 40.0000MHZ SMD
Whakaahuatanga: CRYSTAL 4.6453MHZ SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel