SM13B-SRSS-TB
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM13B-SRSS-TB
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR SH 13POS SIDE 1MM TIN
Ngā Rauemi: SM13B-SRSS-TB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM13B-SRSS-TB
Tau Wae SM13B-SRSS-TB Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR SH 13POS SIDE 1MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5823 pcs Pepa Raraunga SM13B-SRSS-TB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa SR Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1431-1
SM13BSRSSTB
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.114" (2.90mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Solder Retention
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 13 position 0.039" (1.00mm)
Whakatauranga onamata 0.7A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM13B-GHS-TB(LF)(SN)
SM13B-GHS-TB(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER GH SIDE 13POS 1.25MM
I roto i te taonga: 200627 pcs
Tikiake: SM13B-GHS-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
SM144PQ-ACTEL
SM144PQ-ACTEL
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ADAPTER MODULE ANTIFUSE 144QFP
I roto i te taonga: 74 pcs
Tikiake:
RFQ
SM13B-SRSS-TB(LF)(SN)
SM13B-SRSS-TB(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR SH 13POS SIDE 1MM TIN