SM10B-SRSS-TB
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM10B-SRSS-TB
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR SH 10POS SIDE 1MM TIN
Ngā Rauemi: SM10B-SRSS-TB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM10B-SRSS-TB
Tau Wae SM10B-SRSS-TB Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR SH 10POS SIDE 1MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4893 pcs Pepa Raraunga SM10B-SRSS-TB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa SR Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1428-1
SM10BSRSSTB
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.114" (2.90mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Solder Retention
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.039" (1.00mm)
Whakatauranga onamata 0.7A Momo Hoapā Male Pin