SHR-11V-S-B
JSTJST
SHR-11V-S-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHR-11V-S-B
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HOUSING SH 11POS 1MM WHITE
Ngā Rauemi: SHR-11V-S-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHR-11V-S-B
Tau Wae SHR-11V-S-B Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HOUSING SH 11POS 1MM WHITE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 742302 pcs Pepa Raraunga SHR-11V-S-B.pdf
Raupapa SH Mokowā Haupae -
Pana 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-1386
SHR11VSB
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 11 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Momo Hoapā Female Socket