SFPS-41T-187-8
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFPS-41T-187-8
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONTACT
Ngā Rauemi: SFPS-41T-187-8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFPS-41T-187-8
Tau Wae SFPS-41T-187-8 Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONTACT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1624045 pcs Pepa Raraunga SFPS-41T-187-8.pdf
Waea Wire 16-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Angled - 90°, Flag Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.031" (0.79mm) Tapanga Tapanga 0.248" (6.30mm)
Raupapa - Packaging Reel
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa - Whānui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Waimotu Itirangi 0.067" ~ 0.134" (1.70mm ~ 3.40mm)
Te whakamamae Non-Insulated Ira Female
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated