S15B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S15B-PASK-2(LF)(SN) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S15B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN
Ngā Rauemi: S15B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S15B-PASK-2(LF)(SN)
Tau Wae S15B-PASK-2(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81452 pcs Pepa Raraunga S15B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1860
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.256" (6.50mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 15 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S15B-PH-SM3-TB
S15B-PH-SM3-TB
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 15POS 2MM SMD
I roto i te taonga: 5236 pcs
Tikiake: S15B-PH-SM3-TB.pdf
RFQ
S15B-EH(LF)(SN)
S15B-EH(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 15POS 2.5MM
I roto i te taonga: 172795 pcs
Tikiake: S15B-EH(LF)(SN).pdf
RFQ
S158
S158
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER TAPER RELIEVED SUPERFLSH
Tikiake: S158.pdf
S15B-PH-SM4-GW-TB(LF)(SN)
S15B-PH-SM4-GW-TB(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HDR SMT R/A 15 POS
Tikiake:
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 15POS 2MM
Tikiake: S15B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S15B-PH-K-S
S15B-PH-K-S
Tikiake: S15B-PH-K-S.pdf
S157-3PE00
S157-3PE00
Kaihanga: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET
Tikiake:
S15B-PASK-2
S15B-PASK-2
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN