S14B-PH-K-S
JSTJST
S14B-PH-K-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S14B-PH-K-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PH SIDE 14POS 2MM
Ngā Rauemi: S14B-PH-K-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S14B-PH-K-S
Tau Wae S14B-PH-K-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PH SIDE 14POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4213 pcs Pepa Raraunga S14B-PH-K-S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1214
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.189" (4.80mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 14 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S14B-PHDSS
S14B-PHDSS
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD SIDE 14POS 2MM
I roto i te taonga: 4026 pcs
Tikiake: S14B-PHDSS.pdf
RFQ
S148LI
S148LI
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER TAPER RELIEVED SUPERFLSH
I roto i te taonga: 1604 pcs
Tikiake: S148LI.pdf
RFQ
S147LI
S147LI
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER TAPER RELIEVED FLSH
Tikiake: S147LI.pdf
S14B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S14B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 14POS 2MM SMD
Tikiake: S14B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S14B-PH-SM3-TB
S14B-PH-SM3-TB
Tikiake: S14B-PH-SM3-TB.pdf
S14B-PH-K-S(LF)(SN)
S14B-PH-K-S(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 14POS 2MM
Tikiake: S14B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S14B-EH(LF)(SN)
S14B-EH(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 14POS 2.5MM
Tikiake: S14B-EH(LF)(SN).pdf
S14B-PASK-2
S14B-PASK-2
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 14POS SIDE 2MM TIN