GHDR-20V-S(F)
JSTJST
GHDR-20V-S(F) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHDR-20V-S(F)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HOUSING GHD 20POS DL 1.25MM
Ngā Rauemi: GHDR-20V-S(F).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHDR-20V-S(F)
Tau Wae GHDR-20V-S(F) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HOUSING GHD 20POS DL 1.25MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358286 pcs Pepa Raraunga GHDR-20V-S(F).pdf
Raupapa GHD Mokowā Haupae -
Pana 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-1913
GHDR-(20)V-S
GHDR-20V-S
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.049" (1.25mm) Momo Hoapā -
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Receptacle
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GHDR-22V-S(F)
GHDR-22V-S(F)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HOUSING GHD 22POS DL 1.25MM