FLVDDF2-250A(S)
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLVDDF2-250A(S)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Ngā Rauemi: FLVDDF2-250A(S).pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLVDDF2-250A(S)
Tau Wae FLVDDF2-250A(S) Kaihanga JST
He Rahinga Kei te wātea 889319 pcs Pepa Raraunga FLVDDF2-250A(S).pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga 0.307" (7.80mm)
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa FLVDDF2-250A
FLVDDF2-250A-ND
Q7112568
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa - Whānui 0.827" (21.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.169" (4.29mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea -